Przedwczesny wytrysk. Przyczyny

Witam. Mój problem to przedwczesny wytrysk. Ostanio współżyłem z kobietą i właśnie do niego doszło. Na stronie http://portal.abczdrowie.pl/przedwczesny-wytrysk opisane sa 4 stopnie skali zaawansowania przedwczesnego wytrysku. Mój stopień to 1 "Dotyczy mężczyzn, którzy w okresie wczesnej dorosłości masturbowali się w ukryciu. W takich przypadkach obawa przed nakryciem, skrytość, szybkie osiąganie orgazmu na życzenie były przyczynami powstania zaburzenia. Leczenie w tym stopniu jest najprostsze i wymaga kilku dni terapii". Napisaliście, że: "leczenie w tym stopniu jest najprostsze i wymaga kilku dni terapii". Jak powinna wyglądać terapia i czy naprawdę w ciągu kilku dni wszystko wróci do normy? Proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Sposoby na opanowanie problemu są podane w tym samym artykule, nieco niżej, w akapicie pod tytułem "Leczenie przedwczesnego wytrysku". Nie jest to jakaś regularna terapia, a raczej doraźne sposoby, których można użyć przed randką lub w jej trakcie. Dodatkowo warto wspomnieć o żelach opóźniających wytrysk i o prezerwatywach przedłużających stosunek. Preparaty te dostępne są w aptekach, nie trzeba się po nie wybierać do sex-shopów. Ich działanie opiera się na osłabieniu doznań meżczyzny, co przedłuża stosunek.
Natomiast ja zastanawiam się, czy Pana rzeczywiście dotyczy problem przedwczesnego wytrysku. To, że zdarzyło się Panu raz skończyć za wcześnie, nie musi o tym świadczyć. Może po prostu sytuacja wynikała z tego, że przed randką dość długo Pan nie współżył, a partnerka była dla Pana bardzo atrakcyjna?

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty