Przedwczesny wytrysk u 29-letniego mężczyzny

Borykam się z przedwczesnym wytryskiem. Mam 29 lat kilka lat temu tez miałem z tym problem ale nie az tak wielki zawsze dochodziłem szybciej od partnerki ale bym doszedł drugi raz musialem odbyc bardzo dlugi stosunek. teraz po 3 letniej przerwie w sexie i zmianie partnerki która jest stala od poltora roku problem jest większy potrafie mieć wytrysk podczas gry wstępnej np. gdy ja ja pieszczę a ona mnie nawet nie dotyka. ciężko z tym zyc i już prawie nie dochodzi do zblizen....

Witam, wskazana terapia u seksuologa( psychologa i lekarza), lepiej zająć się leczeniem w miarę szybko zanim problem się utrwali.Zachęcam. pozdrawiam