Przedział szpary stawowej węższy w części przyśrodkowej

Dzień dobry, mam problemy z kolanem. Szykuję się do rezonansu magnetycznego,ale na razie wykonałem RTG. Wykazało "przedział szpary stawowej węższy w części przyśrodkowej; rzepka położona bocznie". O czym mogą świadczyć te objawy? Kolano się bloku i mam uczucie, jakby chciało wyskoczyć. Dodatkowo boli mnie w okolicach łąkotki. Pozdrawiam, Antoni

Witam ,
Może to świadczyć o uszkodzeniu łąkotki w przebiegu zmian zwyrodnieniowych. Dla potwierdzenia należy wykonać MRJ i prawdopodobnie poddać się artroskopii kolana . Zastanawia tylko tak młody wiek 22 przy tego typu zmianach .