Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przejrzystość i barwa w badaniu moczu

Dzień dobry, co oznacza w badaniu moczu. chodzi mi tylko o to czy wszystko jest w porządku: barwa:ciemno żółty przejrzystość: mętny erytrocyty 25 /ul leukocyty, azotyny, białko, glukoza, ciała ketonowe - ujemne bilirubina 1,0 mg/dl nabłonki płaskie - liczne wpw leukocyty - pojedyncze w preparacie erytrocyty świeże 1-2wpw erytrocyty częściowe 0-2wps bakterie - mierne pasam śluzu - liczne Gdy odebrałam badanie moczu i krwi to Pani, która mi wydawała badania kazała umówić się na wizytę.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Wynik jest nieprawidłowy, może odpowiadać infekcji w drogach moczowych, proszę udać się do urologa w celu dalszych badań i leczenia.
Pozdrawiam WK

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy