Przekroczona norma leukocytów w moczu

Witam! Dziś odebrałam wyniki i okazało się,że w moczu mam przekroczona normę leukocytów prawie o 3 razy [0-16.9] a mam 42.9. Co to oznacza?Czy jest to coś poważnego? Z góry dziękuję za odp.
KOBIETA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, Najprawdopodobniej doszło do infekcji układu moczowego. Konieczny jest kontakt z lekarzem zlecającym badanie i najprawdopodobniej włączenie leczenia antybiotykiem. Infekcje układu moczowego mogą mieć poważne powikłania, dlatego ważne rozpoczęcie szybkiego leczenia i kontrola jego skuteczności.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty