Przemęczenie, ból głowy i wahania nastroju

Witam, codziennie rano nie mogę się podnieść z łóżka. Czuję się ociężała i przemęczona. Do tego towarzyszy mi często ból głowy, nieraz całodniowy. We wrześniu rozstałam się z ojcem mojego syna, po 9 latach związku. Mam zachwiania nastroju. Jeden dzień tryskam energią, a przez następne kilka dni jestem tak zdołowana, płaczę bez powodu lub z byle powodu. Chciałabym mieć tyle energii i chęci do życia, co moje dziecko :) Czego to mogą być objawy? Jak mogę sobie pomóc?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pani dolegliwości i zaproponować odpowiednie postępowanie (psychoterapia i/lub farmakoterapai).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.