Przemęczenie i osłabienie, dyskomfort przewodu moczowego

Witam. mam 30 lat, mężczyzna / dużo ostatnio pracuje (biurowo) - czuje przemęczenie a teraz... Od 3 dni mam podobny stan: - osłabienie - ciepło zimno na zmianę - szybkie zmęczenie - temperatura 37,5 - brak kaszlu i zatkanego nosa, zatok - od 2 dni odczuwalny dyskomfort przewodu moczowego przy końcówce prącia. Częstsze wypróżnianie moczu - bez bólu pęcherza. Leki: Ferwex i Polopiryna 1 dziennie wieczór przed snem. Czego mogą być to symptomy, dziękuj za pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą lub bakteryjną.