Przemęczenie i problemy z koncentracją u 6-latka

Witam.Mam 6-latka, zaczął chodzić do szkoły, ma problemy z koncentracja, jest przemęczony po 5 lekcjach nie ma sily odrobic zadan domowych,płacze i ma napady zlosci, kłopotem jest też zasniecie. Czy to moze byc spowodowane zła dieta czy przyczyna lezy gdzie indziej?

Witam

Pani synek może mieć trudności z zaadoptowaniem się do nowych warunków i wymagań, jakie stawia przed Nim szkoła Prawdopodobnie nie jest to kwestia samej diety. Zachęcam do wizyty u psychologa, który po przeprowadzeniu wywiadu, obserwacji i badania psychologicznego będzie w stanie określić możliwości Pani dziecka dot. np. koncentracji uwagi i podpowie, jakie zmiany wprowadzić, żeby Jego samopoczucie i funkcjonowanie w szkole się poprawiło.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder