Przenikający ból po ekstrakcji zęba z korzeniami

w czwartek miałam wyrywane korzenie z 5 ,dzisiaj jest sobota a ja jedę od czwartku na paracetamolu 1000 3 razy dziennie ,a na wieczór pyralgina i dalej boli,skrzepu nie było tam jakoś duzo ,jest tam wilgotnie ,ale boli mnie ucho ,zęby ,dziąsło oko mi wychodzi,ból jest przenikający i rozpychający,proszę o dobrą radę,dzieękuje

Proszę zgłosić się do ośrodka gdzie usuwane były korzenie zęba. Z podanych objawów wynika że doszło do nadkażenia zębodołu bądź utworzenie tzw. suchego zębodołu. Najczęściej spowodowane jest to brakiem stabilizacji skrzepu po zabiegu. Lekarz po obejrzeniu rany podejmie decyzje o rodzaju leczenia i wdrożeniu ewentualnej farmakoterapii.