Przepływ MCA w 35. tygodniu ciąży

Witam, Jestem obecnie w 35+4 tc. W tym tygodniu miałam robione przepływy MCA. Moje wyniki to: PS: -33,64 cm/s, ED: -14,95 cm/s, S/D; 2,25, PI: 0,90, RI: 0,56, MD: -12,15 cm/s, HR: 144 bpm. Wykres jest poniżej 0 dlatego się martwię, że coś jest nie tak. Bardzo proszę o prędką odpowiedź w tej sprawie. Również w 33 tc miałam robione przepływy MCA i wtedy wyniki były takie: PS: 38,84 cm/s, ED: 8,44 cm/s, PI; 1,73, RI: 0,78, S/D: 4,60, HR: 156 bpm. Oczekuję na odpowiedź Pozdrawiam serdecznie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Interpretacją tych badań powinien zająć się lekarz znający Pani historię choroby.