Przepuklina kręgosłupa a cesarskie cięcie

Jakie sa wskazania do cesarskiego cięcia jesli chodzi o wskazania ortopedyczne w obrebie kregoslupa?Mam przepukline kregoslupa szyjnego i ledzwiowego,silne bóle kregoslupa ledzwiowego z dretwieniem prawej nogi,zaburzenia czucia po prawej stronie czy to kwalifikuje do cesarki?

Małgorzata Panek

Zależy to od nasilenia zmian w kręgosłupie. Proszę udać się do ortopedy. On oceni czy istnieją przeciwwskazania do porodu siłami natury.
Pozdrawiam