Przepuklina kresy białej a trening MMA

Witam mam przepukline kresy białej tuż nad pępkiem i trenuje zawodowo MMA byłem juz u lekarza lecz on powiedział ze jest zbyt mała zeby cokolwiek mozna było robić i zebym trenował brzuch to może się zablizni i zniknie lecz jest ona dalej a wizyta byla 4 miesiace temu.Oto moje pytanie czy po operacji bede mogł zawodowo ćwiczyć sport w tym MMa czy to juz koniec kariery z tym sportem.....?

Witam,
Po wyleczeniu i zagojeniu przepukliny nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania sportu. Im mniejsza przepuklina, tym większe prawdopodobieństwo, że ona po leczeniu nie powróci.