Przepuklina odcinka lędźwiowego na kręgosłupie

MAM PRZEPUKLINU NA KREGOSLUPIE ODCINEK LEDZWIOWY CODZIENNIE ZMAGAM SIE Z BOLEM DRETWIEJA MI DLONIE ODCZUWAM TAKIE BARDZO BOLESNE MROWIENIE NIE MOGE ZBYT DLUGO UTRZYMAC PRZEDMIOTU W DLONI BO NIE MAM CZUCIA NAJGRUPSZY PALEC U PRAWEJ DLONI WYKSZYWIA SIE SIE TAK ZE NIE MOGE GO PRZEZ PEWIEN CZAS WYPROSTOWAC NIE WIEM CO MAM ROBIC NIE STAC MNIE NA ZABIEGI RECHABILITACYJNE A NA NFZ NIE DOSTANE SIE JESTEM JUZ UZALEZNIONA OD LEKOW PRZECIWBOLOWYCH

Małgorzata Panek

Zaburzenia czucia i brak skuteczności leków są wskazaniem do operacji usunięcia dysku. Proszę udać się do ortopedy, celem kwalifikacji do zabiegu.
Pozdrawiam