Przerażające napady agresji

boję się że kiedyś komuś zrobię coś złego lub sobie samej jestem osobą nerwową potrafię w jednej chwili być bardzo agresywna a za chwilę spokojna boję się o przyszłość coraz częściej płaczę i nie mam sił żyć więc moja rodzina na tym cierpi.

Paulina Witek Psycholog, Warszawa

Szanowna Pani,
objawy które Pani opisuje wymagają jak najszybszej konsultacji lekarskiej. Mogą one świadczyć o depresji, ale nie tylko. Na pewno potrzebna jest Pani konsultacja z psychiatrą oraz psychologiem, ponieważ podłożem takich zachowań może być dodatkowo nieradzenie sobie z frustracją, nagromadzonymi emocjami itp. Poczucie winy i lęk przed wyrządzeniem sobie lub komuś krzywdy są dla Pani na pewno bardzo obciążające, a przecież są osoby, które chcą i mogą Pani pomóc. Jeszcze raz namawiam do wizyty u lekarza. Pozdrawiam sedecznie i życzę powodzenia.