Przerośnięta kolumna nerkowa do 12 mm
Witam , w trzech usg wyszło ze mam przerosnieta lewą kolumnę nerkową do 12 mm czy jest to coś poważnego i na czym to polega ?.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie.Zmiany typu przerośniętej kolumny nie powinny dawać powaznych objawów typu krwiomoczu. To taka odmiana anatomiczna w budowie nerek.