Przerwa w stosowaniu plastrów Evra a zabezpieczenie przed ciążą

stosuje plastry evra od 7 miesięcy prawidlowo czy podczas tej przerwy 7 dniowej to jest ten tydzien bez plastra jestem całkiem zabezpieczona przed ciążą można bezpieczne współżyc

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Zabezpieczenie przed ciążą jest wtedy takie same jak podczas stosowania plastra, jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą.