Przerwanie leczenia zębów po założeniu opatrunku

Witam, zakwalifikowano mi 3 zęby do leczenia kanałowego, na podstawie oględzin, bez zdjęcia rtg. Na jednym mam założony opatrunek od 3 tyg. Pozostałe dwa zostały minimalnie zatrute i również opatrunek. Zostało to zrobione przy okropnym bólu, pomimo podwójnego znieczulenia! Jestem przerażona kosztami i obsługą, dlatego chciałabym zaprzestać lub oddalić leczenie. Zęby mnie nie bolą, nie chcę ich wyrwać (bo już brakuje mi 3). Czy mogę pozostać w tych opatrunkach i nic z tym nie robić?

Witam. Bez zdj rtg nie mozna stwierdzić czy zeby sa do leczenia endodontycznego czy nie.. No chyba ze zgłosiła sie Pani z bólem. Jeżeli zeby sa zatrute należy zakończyć leczenie w tym czy innym gabinecie. Jeżeli chce Pani odwlec leczenie na tym etapie należałoby wyjąć trutkę i chociaż wstępnie opracować kanały zeby wyjąc rozpadły nerw. Inaczej to kwestia czasu jak zaczną bolec.