Przeskoki w sercu i lekki ból w klatce piersiowej

Witam.Od pewnego czasu mam dziwne przeskoki serca.Na chwile zatrzymuje się i rusza dalej,mam też przy tym lekki ból w klatce piersiowej i jestem po tym trochę osłabiona.Dodam,że ekg mam dobre,echo serca tez wporzadku,badanie wysiłkowe tez nic nie wykazało.Miałam założonego Holtera na 24h, który wykazał niemiarowosc zatokową,zakłócony 3pojedyńczymi svpcs i 1 parą pobudzeń przedsionkowych.Bez pauz>2,0s i zaburzeń przewodzenia p-k.Czy jest to związane z sercem czy może z nerwami.Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Badanie Holtera wykazało pewne dodatkowe pobudzenia, jednak są to zmiany niewielkie, bez zaburzeń przewodzenia, więc poważnej choroby serca nie ma. Może mieć to związek z nerwami i stresem, także proponuję konsultację psychologiczną.
Pozdrawiam