Przestrzenie okołonaczyniowe w ośrodkach półowalnych i konarach mózgu

Wydatniejsze przestrzenie okołonaczyniowe w osrodkach półowalnych i onarach mózgu.W obrębie przysrodkowo lewobocznej czesci pnia ciała modzelowatego. uwidoczniono pojedyncze linijne strefy podwyższonego sygnału w obrazach T2W i FLAIR do 3mmdługa do różnicowania z ogniskami demielinizacji.Układ komorowy symetryczny nieprzmieszczony i poszerzony(przekrójIII-13mm)-zanik podkorowy.

Opisane badanie jest to rezonans magnetyczny głowy, który wymaga kontroli za 8 - 12 miesięcy również istotne jest badanie neurologiczne i wywiad, pozdrawiam