Przesunięcie szyi oraz lordoza po wypadku samochodowym
Witam! W niedziele miałam wypadek samochodowy. W poniedziałek zgłosiłam się do szpitala, gdzie zostały wykonane zdjęcia RTG potylicy, czaszki oraz szyi. Okazało się że wypadek spowodował przesuniecie się szyi w prawą stronę oraz"lordozę". Muszę chodzić w kołnierzu, a 30 czeka mnie wizyta u ortopedy.Od 2 dni odczuwam kłucie w okolicach łopatki oraz na wysokości lędźwi po prawej stronie a także czasami drętwieje mi prawa ręką wraz z dłonią. Chciałabym się dowiedzieć co to może oznaczać? Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Trudno precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie. Objawy mogą być wynikiem nieprawidłowości opisywanych w obrębie kręgosłupa szyjnego. Warto wykonać dokładniejsze badania obrazowe. Proszę skorzystać z porady ortopedy.