Przesuszenie skóry czy infekcja?

Mam czerwone plamy na twarzy, głównie jedną na poliku, reszta czasem jest, czasem nie. Plamy łuszczą się i są bardzo suche ale nie swędzą i nie pieką. Dermatolodzy przepisywali mi na nie antybiotyki ale żaden nie przynosił skutków. Za pierwszym razem antybiotyk brałam razem z Cortineff, czy możliwe ze to właśnie Cortineff mi pomógł. Czy możliwe ze infekcja jest grzybicza, alergiczna, lub to zwykle przesuszenie skory?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie wiem jak te zmiany wyglądają, więc ciężko stwierdzić. Po kombinacji tej maści cięzko stwierdzić jaka była pierwotna przyczyna tego stanu.