Przesuwalna i niebolesna gulka na szyi u 15-miesięcznego dziecka

wyczułam u 15 mc córki mała gulke jak ziarno pieprzu przesuwalna niebolesna wyczuwam ja jak głowę przekręci na bok co to moze byc martwię się sama moze jestem przewrazliwiona sama jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV

Milena Lubowicz

Z opisu wygląda to jak węzeł chłonny. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry żeby ocenił tą zmianę.
Pozdrawiam