Przesuwanie miesiączki plastrami Evra

Mam pytanie używam plastrów Evra i chce przesunac miesiączkę czy jest taka możliwość ze nie zrobię 7 dniowej przerwy i odrazu wezmę kolejny plaster z nowej paczki a wtedy nie dostane miesiączki tylko po zakończeniu opakowania prosze o poradę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest taka możliwość. Warto jednak wspomnieć o tym, aby w przyszłości nie stosować takich zmian zbyt czest, gdyż może to wpłynąć niekorzystnie na gospodarkę hormonalną.