Przeszywający ból po prawej stronie z tyłu głowy

po prawej stronie z tylu głowy od 3 dni pojawia się u mnie straszny , przeszywający ból. jakby ktoś wbijał mi nóż w głowę :( żadna tabletka nie pomaga. taki atak trwa kilka sekund i pojawia sie co kilka minut. co to może być ? z góry dziękuję za odp. Angelika.

W takim przypadku bez oceny Pani stanu badaniem lekarskim trudno odpowiedzieć, może to być podrażnienie kręgosłupa szyjnego, neuralgia potyliczna itd. proszę zgłosić się do lekarza POZ, pozdrawiam.