Przeszywający ból zęba po leczeniu

W lipcu miałam wsadzone lekarstwo, albo tlenek do czwórki i plombę do piątki, po 3 miesiącach, stomatolog wyjął mi to lekarstwo i zaplombował zęba, wszystko było ok do momentu pojawienia się bólu zęba który był zaplombowany w lipcu(piątki) udałam się do gabinetu, gdzie pani doktor spiłowała mi jakiś guzek na tym zębie który bolał przy naciskaniu i od tego czasu jest coraz gorzej, przy nagryzaniu, piciu zimnego/gorącego przeszywa mnie ból jak podczas borowania gdy najedzie się na nerw. co robić?

Witam, z opisu wynika, że najprawdopodobniej ząb trzeba będzie przeleczyć kanałowo.Trzeba zgłosic sie do gabinetu w miarę szybko, ponieważ im później rozpocznie się leczenie rośnie prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań. Pozdrawiam