Przeszywający i pulsujący ból ręki po urazie

Około 3 miesiące temu stłukłam rękę (przedramię) w skutek upadku. Ból utrzymywał się długo (3 tygodnie) w końcu ustał. Od jakiegoś czasu ból powrócił, nie tak silny jednak dość dolegliwy. Ręka boli mnie czasem w łokciu, czasem w dłoni i promieniuje na całe przedramię. Ból określiłabym jako przeszywający, pulsujący, niezależny od ruchu. Czy takie bóle po tego typu urazach są normalne? czy mogę temu jakoś zapobiec?

Witam

musi się Pani udać do lekarza aby stwierdził ew. przyczynę dolegliwości , wykonał być może badanie usg lub inne .
W każdym bądź razie 3 miesiące od urazu to w normalnych warynkach wystarczający czas aby dolegliwości bólowe ustąpiły