Przetłuszczające się włosy i skóra głowy u 36-latki

Witam, mam 36lat i nie mogę sobie poradzić z przetłuszczającymi się włosami a właściwie skórą głowy i czoła? Jakie badania można wykonać aby ustalić przyczynę i co używać aby pomogło?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli dodatkowo pojawiają się wahania miesiączkowania to warto oznaczyć hormony. Jeżeli nie proponuję stosować preparaty zawierające kwasy owocowe.