Przewlekła zmiana na płacie móżdżka a zawroty głowy

W prawym płacie mozdzku 0,5%2A0,6mm, prawdopodobnie przewlekła zmiana naczyniopochodna. Po podaniu kontrastu, nic więcej nie stwierdzono. Czy ta zmiana może powodować zawroty głowy? Co kilka tygodni zdarza mi się zawrot glowy, który polega na wirowaniu wszystkiego w oczach, najpierw powoli, potem szybciej i powoli i ustaje, po takim zawrocie czuję osłabienie, sennosc i niepokój nerwowy. A przed zawrotem głowy szybko bije mi serce, zazwyczaj po jakimś wysiłku, ale nie zawsze.

Zmiana na móżdżku raczej nie powinna dawac takich napadowych zawrotów należy wykonać jeszcze badanie EEG i próby błędnikowe, pozdrawiam