Przewlekłe bóle głowy i badanie angio TK tętnic wewnątrzczaszkowych

OD 3 lat ciągłe bóle głowy:Wynik Badania angioTK tętnic wewnątrzczaszkowych. Asymetria tt.kregowych-lewa t.kregowa węższa od prawej.Gładkościenne zwężenie t. Kregowej ewej w dystalnym odc. wewnątrzczaszkowym. Najpewniej hypoplazja. Dobrze rozwinięta po stronie lewej bardziej zaznaczona niż po stronie prawej PICA (t. dolna tylna móżdzku) Szeroka t.łącząca tylna po str lewej. Po str prawej t.tylna mózgu odchodzi od środkowej mózgu. Drobne zwapnienia w tt.szyjnych wew 2stronnie bez zweżeń.CO ROBIĆ?

witam serdecznie,
wynik badania pozostaje bez związku z Pani dolegliwościami,
proponuję konsultacje neurologiczną w celu ustalenia przyczyny bólu i przedyskutowani możliwości terapii
pozdrawiam
mgj