Przewlekłe nudności nasilające się podczas jazdy autobusem

Od lipca mecze się z ciągłymi nudnościami które ujawniają się najmocniej podczas jazdy autobusem czy tramwajem, nawet w Kościele mam wrażenie ze zaraz zwymiotuje o galeriach handlowych juz nie wspominając. ( zaznaczam ze jeszcze nigdy nie zwymiotowalam). ostatnio również moje serce zaczęło uderzać jak oszalale. Proszę o pomoc. Studiuje i boje się ze przez to mogę sobie nie poradzić. Wczoraj pisalam egzamin. Nie mogłam opanować jakiegos leku i chcialam go tylko jak najszybciej skończyć i wyjść.

Pana trudności, choć na pierwszy rzut oka mogą mieć podłożę nerwicowe wcale nie muszą być związane z psychiką. Zanim uda się Pan do psychoterapeuty sugeruję udać się do lekarza i wykluczyć inne niż nerwicowe zaburzenia. Jeśli jednak okaże się, że potrzebuje Pan psychoterapii, to najrozsądniejszym wyjściem będzie ją podjąć.

http://www.gabinetzmian.pl