Przewlekłe problemy z drogami moczowymi a tygodniowy wyjazd

Nawracający problem z drogami moczowymi, od 2003 r. Od 08.2014 nie ustępują. Przyjmowałam Furaginę, a w ostatnio: Biseptol, Nolicin, Zamur, Amoksiklau. Biorę też szczepionkę Uro-Vaxom, i nic. Mam bakterię Escherichia coli. Na ostatnim usg (13.01.2014), w lewej nerce mam torbiel (cyt. miedniczka lewa poszerzona do 33 mm, a pęcherz po mikcji zaleganie wynosi 286 ml. Od kilku dnia mam problem z oddawaniem moczu, parcie jest ale strumyczek bardzo słaby. Co robić?czy tygodniowy wyjazd jest możliwy?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
zaleganie jest przyczyną nawrotowych zakażeń dróg moczowych, może masz zwężenie cewki, udaj się do urologa, co do wyjazdu to decyzja należy do ciebie
pozdrawiam