Przewlekłe uczucie kłucia po prawej stronie brzucha

witam mam pytanie a mianowicie juz 7 lat kuje mnie prawa strona pomozcie mi porobilam badania krew mocz i rozmazy i wszystko ok crp ob mam 14 hembglobina 13,3 wszystko ok mocz okik ginekolog ok i usg robilam ostatnio okik wszystko tyko maly polip na vworeczku 3 mm ale to juz kulo przez polipem bardzo jerstem osoba nerwowa i sie boje operacji i nastop kuje sobie wpoilam ze cos tam mam i sie bardzo przejmuje pomozcie co tak kuje po prawej stronie brzucha nastop kuje prosze o pomoc ale nie w jednym

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zwykle takie dolegliwości mają związek z wątrobą lub wspomnianym pęcherzykiem( woreczkiem) żółciowym.