Przewlekłe upławy od 7 lat

Witam! Mam 23 lata i od co najmniej od 7 lat mam problemy z upławami. Mają różną gęstość i zabarwienie- w zależności od dnia cyklu- od żółtego po seledynowe. Upławy pojawiają się codziennie. Nie uprawiałam jeszcze seksu, nie używam tamponów, nie wiem skąd biorą się takie obfite upławy. Stosuje tylko płyn do h.intymnej AA specjalistyczny do problemów z upławami ale to nic nie daje. Jakich leków/maści/płynów powinnam użyć?

Małgorzata Panek

Proszę się udać do lekarza ginekologa. Możliwe , że ma Pani infekcję czy też dysbakteriozę dróg rodnych. Po zbadaniu Pani zaleci on odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam