Przewlekłe zapalenie błony śluzowej szyjki macicy z rozległą metaplazją płaskonabłonkową

Witam prosze o interpretacje wyniku badania histopatologicznego wycinki z tarczy szyjki macicy w stanie przwleklego zapaleni bardzo duzego stopnia z nabłonkiem płaskim typu condylomata z keratoza kanał - krew-śluz przewlekłe zapalenie błony śluzowej szyjki macicy z rozległa metaplazja płaskonabłonkowa typu condylomata z parakeratoza cechy hpv fragmenty błony śluzowej jamy macicy z cechami proliferacji

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Postępowanie jest różne w zależności od tego czy rodziła już Pani czy też nie.