Przewlekłe zapalenie narządów płciowych i swędzenie okolic intymnych

Witam cierpię od kilku "ładnych" lat na ciągłe zapalenia narządów kobiecych co objawia się u mnie swędzeniem. ostatnio dolegliwości nasiliły się tzn. odczuwam swędzenie praktycznie cały czas. globulki na bakterie i grzyby już nie pomagają. dodam, iż miałam robiony 2 razy posiew, raz wyszła bakteria escherichia coli wzrost obfity po tym leczeniu 3 dni dobrze i nawrót. drugi raz posiew nic nie wykazał a ja nadal odczuwam swędzenie, z mężem używamy prezerwatywy. proszę o pomoc jakie dalsze leczenie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać posiew z antybiogramem. Pozwoli to na zastosowanie antybiotyku konkretnie dobranego pod ten typ bakterii.