Przewlekłe zmęczenie i senność oraz zaburzenia nastroju

Dzień dobry, od kilku tygodni jestem ciągle zmęczona i senna. Mam problem z zasypianiem, a w pracy nie mogę się na niczym skupić (najchętniej odpaliłabym facebooka). Złożyłam wypowiedzenie. Chciałabym schować się w domu pod kołdrą. Wczoraj miałam spotkanie z agresywnym ojcem alkoholikiem, przez którego już kiedyś chodziłam na terapię dla współuzależnionych. Pomimo dwóch lat spokoju i nadziei, że się z niego wyleczyłam, znowu dopadają mnie wcześniejsze lęki. Nie mam nawet siły się uśmiechać.

Witam,
radziłabym wizytę u lekarza w celu sprawdzenia czy nie ma jakiś medycznych przyczyn Pani zmęczenia. Doradzałabym też konsultację z psychoterapeutą.
Pozdrawiam