Przewlekłe zmęczenie, senność i osłabienie koncentracji

Witam. Co może być przyczyną ciągłego zmęczenia, senności i osłabionej koncentracji? Robiłam morfologię krwi i wszystko jest OK, tarczyca OK, anemii nie mam, jem raczej zdrowo, piję wodę, spaceruję, śpię 8-10 godzin, a ciągle jestem zmęczona i chce mi się spać, w dodatku nie mogę się na niczym skoncentrować. Lekko drżą mi nawet ręce. Dodam, że mam nieregularną miesiączkę, mam 19 lat.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobną przyczyną mogą być wahania hormonalne.