Przewlekłe zmęczenie, wypadanie włosów, ból i drętwienie placów u rąk

Dzień dobry, od dłuższego czasu jestem przewlekle zmęczona, wypadają mi włosy, odczuwam bol i dretwienie palców u reki, schudlam. Morfologię od 4 miesięcy mam taka; (leukopenia, monocytoza, neutropenia), mam niedobór b12 i żelaza. W gastroskopii przewlekle zap żołądka z zanikiem. Wynik ANA2 - dodatni, miano 160 typ ziarnisty. Mam rozpoznane Hashimoto bez niedoczynności. Jaka może być przyczyna zmian w morfologii i przeciwciał ANA?

Sugeruję konsultację reumatologiczną - wymagana jest dokładna ocean wyników badań i dalsza diagnostyka z leczeniem