Przewlekłe zmęczenie, zaburzenia koncentracji

Witam 25 lat objawy to(lęki przewlekłe zmęczenie zaburzenia koncentracji budze sie w nocy od 6 do 15x krotko spie w weekendy a w tygodnou po 10 godzin do tego mam wielkie problemy z zasnieciem) przy pracy w piatek strzelilo mi cos w plecach pogorszylo to tylko stan o : bol brzucha glowy no i jak mozna sie domyslac plecow z prawej strony zeber , wyrywkowy kaszel.i co ciekawe po zazyciu paracetamolu co 4 h dawka 500mg monstera(energy drinka). dosc ciekawe wahania nastroju od"zamulenia do eufori

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Mnogość Pana objawów wymaga kompleksowej diagnostyki. Proszę skonsultować się z internistą, który zleci odpowiednie badania o podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.