Przewlekły ból pod żebrem i ból w dole brzucha oraz biegunka

od 11 miesięcy boli mnie pod lewym żebrem non stop bol jest ciagły 2 razy usg w normie badania krwi w normie gastroskopia w normie kolonoskopia w normie od 3 miesiecy zaczeły mnie pobolewac plecy w środe dostałam biegunki wodnistej po zjedzeniu grochowki (jestem po wycięciu pecherzyka żółciowego) biore Nifurksazyd 200 Hasco ale mój stolec ndal jest papkowty jest bardzo jasny brazowy nawet taki miodowy kolor dzisiaj juz 4 razy bylam w ubikacji
KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym badania w kierunku określenia funkcji zewnątrzwydzielniczej trzustki.