Przewlekły ból tyłu głowy

dwa razy w miesiącu boli mnie głowa z tyłu była u lekarza i kazał mi zapisywać w zeszycie kiedy mnie boli i nie chce mi zrobić tomografii głowy już od około 3 lat mnie boli
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból głowy pojawiający się dwa razy w miesiącu nie jest raczej oznaką patologi w mózgu. Nie mniej jednak jeżeli jest on uciążliwy polecam wybrać się do neurologa.