Przewlekły kaszel a RTG klatki piersiowej

Witam! Moje Pytanie dotyczy RTG Klatki piersiowej. W dniu 29.10.2014 I RTG : widoczne pola płucne o nieco wzmożonym rysunku naczyniowym okołownękowym ,poza tym bez zagęszczeń ogniskowych. Sylwetka serca w normie. Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego. RTG II- 17.02.2015- Pola płucne bez zmian ogniskowych. Wnęki płucne nieco szersze,naczyniowe. Sylwetka sercowo-naczyniowa w normie. Do tego przewlekły kaszel. Czy to coś poważnego, czy oba RTG opisują to samo, co dalej mam robić? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Oba rtg opisują te same zmiany, w zależności od innych Pani objawów wskazana dalsza diagnostyka. Kaszel może występować także w chorobach przeowdu pokarmowego, jak refluks.
Pozdrawiam