Przewlekły kaszel, chrypka i ból gardła oraz wynik poziomu leukocytów

Moj poziom leukocytow, to 3,6 , poza tym mam od 4 miesiecy przewlekly kaszel,chrypke I bol gardla.jestem oslabiony , mam tez stany podgoraczkowe. Czy to biala laczka?Wirus ospy I polpascca wyszedl mi pozytywnie.Ten poziom leukocytow mam jakis 6 m1iesiecy zanizony, natomiast komputerowy rozmaz krwi wyszedl w normie.mam 40 lat.dziekuje za odpowiedz.Dodam ze oprocz leukocytow reszta wynikow krwi w normie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać rozmaz ręczny układu białokrwinkowego. Niemniej jednak przedstawione wyniki mogą być wynikiem infekcji wirsowej.