Przewlekły katar

Witam, męczy mnie długotrwający katar, który nie ustępuje mimo brania różnych przepisywanych przez lekarza specyfików. Badanie na uczulenie (przez nakłuwanie skóry różnymi alergenami) negatywne. Jak postepować żeby pozbyć sie uporczywago kataru (trwa już 3-4 lata)
ponad rok temu

Witam,
W opisanej sytuacji polecam wizytę u laryngologa który po przeprowadzeniu bezposredniego badania jamy nosowej będzie w stanie najpełniej ocenić przyczynę dolegliwości. Być konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np. Rtg zatok czy wymazu z nosa. Pozdrawiam