Przewlekły mokry kaszle po antybiotykoterapii u dziecka

proszę o pomoc,moje dziecko (10 lat)jest po antybiotyku zinnat,ma nieustający mokry kaszel,podaję jej syropy,robię inchalacje,po antybiotyku lekarz ją badał jest osłuchowo czysta,ale ten kaszel jest strasznie męczący,nic nie pomaga,proszę o pomoc?

Milena Lubowicz

Po zapaleniu oskrzeli nadreaktywność oskrzeli może się utrzymywać 6 do 8 tygodni. Z każdym dniem powinno być lepiej. Proszę utrzymać dotychczasowe leczenie, gdyż jest jak najbardziej prawidłowe.
Pozdrawiam