Przewlekły problem z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa

Witam.Mam 38 lat i przewlekły problem z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa.Trwa to już prawie 25 lat i nie mogę się z tym uporać.Nie jest to ostry ból chociaż czasami bywało,że nie mogłem wstać z kanapy bo tak się te kręgi ułożyły,że ból był bardzo mocny ale po chwili ból zanikał.Ogólnie boli mnie prawa strona i promieniuje w okolice pachwin.Przy ćwiczeniach lub gdy gram w tenisa czesto promieniuje w stronę pach i prawej nogi.Nie wiem co robic bo moje ciało nie pozwala mi się rozwijać fizy i psychi

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wskazane jest wykonanie RTG odcinka lędźwiowego lub MRI kręgosłupa w celu oceny zmian. Wynik należy skonsultować z neurologiem lub neurochirurgiem, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.