Przez jaki czas od wytrysku plemniki w prezerwatywie są w stanie zapłodnić?

jakie srodowisko czy tez warunki beda odpowiednie dla spermy-plemnikow znajdujacych sie po wytrysku w prezerwatywie? po jakim czasie nie beda zdolne do zaplodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Plemniki w sprzyjających warunkach mogą przeżyć kilka godzin. Zwykle jednak tracą możliwość poruszania się już w ciągu kilkudziesięciu minut pobytu w prezerwatywie.