Przeziębienie a zajęte oskrzela

2tygodnie trwało przeziębienie, zajęte oskrzela. Po podjęciu pełnego leczenia ustopiło zupełnie. Jednak po krótkim czasie doszło do nawrotu ale po stronie gardła, nosa i zatok, stan podgorączkowy, z nosa leci ciągle woda, co jakiś czas da się wydmuchać gęstą klarowno-żółtawa masę. Jakie leczenie powinno się podjąć skoro poprzednie 2 tyg w domu, 30tab 1g amoxycyliny paracetamol1g, Mucosolvan,Acc Akut nie pomogły? Ciężko sie oddycha, iryagtory do zatok nieskuteczne, xylomethazoilina działa 10/15mi

Xylometazoliny nie powinno się stosować dłużej niż 5-7 dni.
Być może osłabiona odporność organizmu przyczyniła się do kolejnej infekcji.