Przeziębienie i ból pleców w 23 tygodniu ciąży

Witam jestem w 23 tyg ciąży od 2 dni jestem przeziebiona mam silny katar zatkane uszy ból głowy jednak problemem jest silny ból pleców miedzy łopatkami czesem po jednej stronie łopatki promieniujacy do klatki piersiowej oraz chwilami do prawej ręki odczuwam również dyskomfort gniecenie w przełyku taki ucisk ból nie wiem jak to opisać ból pojawia sięi znika. jest mniejszy w zaleznosci od pozycji ciała

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę skonsultować się z internistą, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.