Przeziębienie i brak okresu a ryzyko ciąży

Witam.Czekam na miesiączkę 3 tygodnie.Jestem chora i 39 stopni a raz 35,5.Brzuch mnie pobolewa. Piersi i sutki bolały a teraz już nie.Szyjka macicy raz jest nisko i twarda i otwarta jak przed okresem, teraz jest na długość palca, miękka i otwarta lekko.Śluz był biały, grudkowaty, potem wodnisty i pół biały.A teraz prawie go nie ma jest tylko trochę wilgotno ale bardziej sucho a "śluz" jest przeźroczysty. Zabezpieczam się z chłopakiem, czy możliwa jest ciąża? Innych ciążowych objawów nie mam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli się Państwo zabezpieczają podczas stosunku szansa na ciążę jest znikoma. Oczywiście nie mogę jej wykluczyć, jednak jest małe prawdopodobieństwo by do niej doszło.